..:: BilgisayaR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: BilgisayaR ::..

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSinemalarda Bu HaftaGiriş yap
En son konular
» Antivirus Colleksiyonu (09.2009 tarihli)
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 24, 2009 11:02 pm

» Eset Smart Security Business Edition 4 Türkçe (süresiz)
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» TuneUp Utilities 2010 Turbo Full
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» Command and Conquer Generals Zero Hour - FULL
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Ptsi Ekim 19, 2009 6:13 pm

» Burakbjk En Güzeller
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından The-Zbeedy C.tesi Ekim 10, 2009 11:02 pm

» ShaiyaTR
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından burakgo Salı Eyl. 15, 2009 1:23 am

» Shaiya Online
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından TimeLord4 Perş. Eyl. 10, 2009 12:00 pm

» SLm ArkadaşLar Tema İLe İLgiLi Bir Sorunum Var..!
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından QuarreL Perş. Eyl. 03, 2009 1:52 pm

» VBulletin Theme
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından QuarreL Çarş. Eyl. 02, 2009 6:49 am

» GTA SAN ANDREAS`I BİTİRMEK İÇİN GEREKENLER
Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Paz Ağus. 23, 2009 3:01 pm

Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri

2 posters
YazarMesaj
m1dragger
Yeni Üye

Yeni Üye
m1dragger

Erkek
<hr>İşletim Sisteminiz : Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Yk-xp
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Madalya10ic3

Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Empty
MesajKonu: Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri   Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 2:08 pm

Çok basit bi şekilde bişi anlatıcam bilmeyen arkadaşlar için çoğu insan vista kullanmaktan kaçınıyor sebebi işte bu oyunu çalıştıramadım şunu açmadı gibi bunların genel çözümü çalıştıracağımız şeyin üstüne sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır demek tir. bu kadar bilmeyen ler için sölüyorum ama tabi şey diye düşünmeyin bazıları açılmayınca dediğini yaptım ama açılmadı gibi o açılmayanlar genellkle windows vista işletim sistemine uygun biçimde kodlanmamasından kaynaklanır.

Herkese iyi paylaşımlar kolay gelsin İşaret
Mr.Computer
Teknik Destek

Teknik Destek
Mr.Computer

Erkek
<hr>Tuttuğunuz Takım : Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Fenerbahce
<hr>İşletim Sisteminiz : Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Yk-xp
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Madalya10ic3

Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Empty
MesajKonu: Geri: Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri   Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 2:26 pm

saoL payLaşımın için..

Vistada Bir Şeyimi Açamadınız ? Girin İçeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-