..:: BilgisayaR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: BilgisayaR ::..

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSinemalarda Bu HaftaGiriş yap
En son konular
» Antivirus Colleksiyonu (09.2009 tarihli)
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 24, 2009 11:02 pm

» Eset Smart Security Business Edition 4 Türkçe (süresiz)
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» TuneUp Utilities 2010 Turbo Full
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» Command and Conquer Generals Zero Hour - FULL
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Ptsi Ekim 19, 2009 6:13 pm

» Burakbjk En Güzeller
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından The-Zbeedy C.tesi Ekim 10, 2009 11:02 pm

» ShaiyaTR
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından burakgo Salı Eyl. 15, 2009 1:23 am

» Shaiya Online
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından TimeLord4 Perş. Eyl. 10, 2009 12:00 pm

» SLm ArkadaşLar Tema İLe İLgiLi Bir Sorunum Var..!
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından QuarreL Perş. Eyl. 03, 2009 1:52 pm

» VBulletin Theme
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından QuarreL Çarş. Eyl. 02, 2009 6:49 am

» GTA SAN ANDREAS`I BİTİRMEK İÇİN GEREKENLER
Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Paz Ağus. 23, 2009 3:01 pm

Nba Live 2007 full tek link

YazarMesaj
(__///B@TUF@NE\\\__)
Co-Admin

Co-Admin
(__///B@TUF@NE\\\__)

Erkek
<hr>Ruh Hali : Nba Live 2007 full tek link Asik10
<hr>Tuttuğunuz Takım : Nba Live 2007 full tek link Besiktas
<hr>İşletim Sisteminiz : Nba Live 2007 full tek link Yk-xp
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Nba Live 2007 full tek link Madalya10ic3

Nba Live 2007 full tek link Empty
MesajKonu: Nba Live 2007 full tek link   Nba Live 2007 full tek link Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:50 pm

Nba Live 2007 full tek link 00686950

Nba Live 2007 full versiyonunu indirebilirsiniz… Tıkladığınız link açıldıktan sonra karşınıza reklam çıkacak o sayfayı kapattıktan sonra sırasıyla free tuşlarına tıklayarak sırayla indirin ve pc’inizde kurun iyi oyunlar
derken artık neredeyse oyun dünyasının mihenk taşı haline gelen EA Sports oyunları bu senede geleneği bozmayarak güz mevsiminde ekranlarımıza konuk oldular. Aradan geçen onca zamanın ardından bize "sıkılma" kavramının anlamını dahi unutturacak kadar uzun senelerdir devam eden bir isim olması sebebiyle evet, maalesef geçmiş zaman kiplerinden oluşan bir giriş yazacağım incelemeye. Kusura bakmayın ama ne yazık ki aklıma başka bir şey gelmiyor. Electronic Arts''''''''ın spor oyunu kategorisini tek elinde bulundurduğu günleri hatırlıyorum da, aslında eskiden her şey ne kadar güzelmiş diyorum gayri ihtiyari. Çünkü rekabet ortamı yaratacak alternatif olmadığı için top üzerindeki siyah çizgilerin belirginleştirilmesinden ibaret olan yenilikleri bile nasılda kuzu kuzu yediğimiz aklıma geliyor akabinde.

Oyun Incelemesi
Seçim yapmak yok, kıytırık bir oyun için birbirini paralayan fanboy''''''''lar yok... Tek kelimeyle "şahane". Şimdi öyle mi? Değil maalesef. Yalnız EA Sports''''''''un NBA Live 02''''''''yi PC''''''''ye çıkarmadığını anımsıyorum. Herhalde kendilerinin yaptığı en radikal eylem de bu olmuştur. İki sene boyunca yeni oyuna hasret kalan bir kitle olarak nasılda NBA Live 03''''''''e saldırmıştık vakti zamanında. Sırf bu yüzden mi bilmiyorum ama seri içerisinde en çok hoşuma giden 2003 oldu benim. Ama merak etmeyin EA, NBA Live 07 için bayağı ders çıkarmış belli. Sonunda topun siyah çizgileri değil de turuncu kısmı belirginleştirilmiş... Teşekkürler EA...

Oyuna sıfır verebilirim... Nerede Michael Jordan?

Oyunun mod''''''''larından başlayarak yavaş yavaş incelemeye start verelim. En başından başlarsak; ilk olarak Play Online karşımıza çıkıyor. Zaten adı üzerinde oyunu Online oynamamıza imkan sunan adresimiz kendileri. Single Player maçlardan sıkılanlar ve kendilerini başkalarıyla sınamak isteyenler için her zaman başvurulan bir adres Play Online. İkinci mod''''''''umuz ise Season. Aslında böyle teker teker anlatmaya kalkışınca evet gereksiz cümleler kurmak zorunda kalıyorum. Season''''''''un ne olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Tam manasıyla "adı üzerinde". Üçüncüsü ise seriyle yeni tanışanların (böyle bir şey mümkünse eğer) yabancılık çekebileceği bir isim. Dynasty Mod''''''''un kabaca kariyer bölümü olduğunu söyleyebilirim. Eğer eski versiyonlardan bilginiz ve tecrübeniz varsa NBA Live 07''''''''de güncellenmiş kadrolarla uzunca vakit geçirebilirsiniz. Bazılarını kısa kısa geçiyorum mazur görün. Çünkü Play Off''''''''ları vs. anlatmaya kalkarsam gereksiz yere yer işgal etmeye başlayacağım, söylemiştim. All-Star Weekend ise Rookie Challenge, 3 Point Shoot Out, Slam Dunk Contest ve NBA All-Star Game olmak üzere dört bölüme ayrılıyor. Bu dört bölüm sayesinde All-Star kapışmalarıyla haşır neşir oluyoruz. Freestyle Challenge''''''''da ise kafamıza göre iki oyuncu seçtikten sonra istersek Slam Dunk, istersek 3''''''''lük yarışması yapabiliyoruz. 1 on 1''''''''da teke tek karılaşmaların yapıldığı mod''''''''umuz. Invidual Practice benim en sevdiğim mod''''''''lardan biri. Bu mod''''''''da seçtiğimiz bir oyuncuyla boş bir salonda kafamıza göre hareketler deneyebiliyoruz. Slam Dunk School''''''''u size bırakıyorum. Anlaması çok zor evet.

Peki ya Charles Barkley?

NBA Live oyunları için diğer EA Sports oyunları gibi birer yıl ara verilmesi görsel yönden yapılan gelişmelerin her zaman çok ufak çaplı olmasına neden oluyor. Dikkatli incelendiğinde sadece derlenip toparlanan modellemelerden ibaret olduğu izlenimi veren motorun, artık daha iddialı değişimlere uğratılması gerektiğine inanıyorum. Bir önceki oyuna baktığımızda Engine''''''''in iki hali arasındaki farklı anlamak gerçekten zor. Öncelikle seyirci tasarımlarına dikkati çekmek istiyorum. Yıllardır yapımcıların kopyala yapıştır yapmaktan bıkmadıkları bu insanlar için doğru düzgün bir çözüm bulunmalı artık. Sonra ben halen daha motorun tam randımanlı çalıştığına inanmıyorum. Her zaman oyuncularda bir ruhsuzluk, bir donukluk oluyor. Yüz tasarımlarından tutunda, vücut dillerine kadar her şey bana kukla oynatılıyormuş gibi hissiyat veriyor. Ayrıca animasyonlarda ki otomatik hareketler arasında gerçekleşen geçişler bazen çok sert yansıyabiliyor ekrana. Fakat grafiklerin çok fazla hakkını yemeyeceğim. Kısa periyotlarda değişiklik yok gibi görünmesine rağmen 2–3 yıllık bir süreci göz önünde bulundurduğumuzda motorun şimdi ki hali ortalamanın çok üstünde. PC platformunda yeteri kadar alternatifimiz olmadığını da hesaba kattığımız vakit, durumu kabullenmek dışında başka çaremiz yok. Sonuçta spot ışıklarından yansıyan gölge animasyonları ve geriye kalan bütün efekt ve kaplama halen daha benden geçer not alabiliyor. Sivri şeyler söylemek istemememe rağmen daha iyisi olabileceğini de atlamıyorum.
Extras kısmında nasıl yapıldığına dair fikir sahibi olduğumuz animasyonların, bir nevi motion capture tekniği ile oyuna eklendiğini anlamak zor değil. Yaptığımız çeşitli komboların ekrana harika bir biçimde yansıdığını söyleyebilirim. Tasarımcıların yıldızlardan geriye kalan tüm NBA tayfasının sahip olduğu yetenekleri ve özellikle farklılıkları oyun akışına gerçekten başarılı yansıttığını düşünüyorum. Buraya kadar sorun yok ama modellemelerden kaynaklanan donukluk ve animasyonlarda ki bir takım geçişlerin sert olmasının yanında bazı "fizik" eksikliklerinin de altını çizmem lazım. Daha iyisi nasıl olacak pek kestiremiyorum fakat EA gibi bazı ufak ayrıntıların üzerinde çok fazla duran bir yapımcı firmanın artık "çok önemli değil" diye kestirip attığımız ufak sorunlardan arındırması gerek NBA Live serisini. Her yıl bir önceki yılın ek paketini oynuyormuş hissiyatından kurtulmak için bu gerekli. Özellikle popüler bir fizik sisteminin oyuna eklenmesi eminim performans konusunda problem yaratmayacaktır. Neyse görsel kısım için söylenebilecek bir diğer husus videolar. Gerek maçlardan derlenen görüntülerle yapılmış ve giriş videosunun da dahilinde olduğu, gerekse engine sayesinde tasarlanan sahnelerin kurgu bakımından EA kalitesinde bir yerde olduklarını belirtebilirim. Görsel kısım için topyekûn oluşturduğumda 3,5 yıldız gibi bir notun hoş duracağını düşünüyorum.

Sesler falan da "İLGİNÇTİR" eskisiyle neredeyse aynı

Maç motorunda kullanılan seslendirmelerin yanında, geriye kalan bütün efektlerin oyunun geneli gibi aynı, aynı yine aynı olduğunu eminim sizde anlamışsınızdır. Yapılan maç anlatımından bir iki ufak diyaloga kadar geçen seneyle hiçbir değişiklik fark edemedim bile diyebilirim. Bu kadar büyük bir hayran kitlesinde sahip bir serinin aslında ne kadar eksik olduğunun farkına varılması lazım. Yapılan her şeyi gözümüz kapalı kabul ettiğimiz için eminim bu dediklerimden sonra çok eleştiri alacağım. Neyse Steve Kerr ve Marv Albert''''''''in seslere katkısı sayesinde ne diyelim oyunumuz kendisini aşmış (!). oyuncuların ayaklarından çıkan Vıcıyk! sesinden tutunda topun çembere çarptığında ya da sektiğinde oluşan tepkimelere kadar her şey "eh işte". Oyuncu dublajları ve videolarda ki ses kalitesinin de yeteri kadar iyi olduğunu görüyoruz. Sesler için uzun uzun dil dökmeye gerek yok belki ama özellikle yenilenenler (?) kısmına adını yazdırdığı için ayrı paragrafta bahsedeyim dedim. Daha fazla uzatmayalım ama. Sesler için genel bir değerlendirme yaparsam bu kategori içinde ortalama bir notun doğru olacağını düşünüyorum. Her ne kadar aksini düşündürecek kadar kaliteli bir ses yapılandırması olsa da ben artık tek kelimeyle "bıktım".

İster EA Sports, ister EA Games amblemiyle piyasaya çıksın bütün Electronic Arts oyunlarının muhteşem müziklerine alışmış bir kitleyiz. Her durumda itinayla hazırlanan EA soundtrack''''''''ları konusunda şuana kadar kulağa hitap etmemesi dışında şikâyet eden bir kimseyle karşılaşmadım. Hele bir de Fifa 06''''''''ya Manga ve Athena''''''''ya yer vermelerinin akabinde içten içe saygı duymaya başladığım firmanın yeni NBA için hiçbir zaman dinlemeyeceğim melodiler eklemesine ve "kulağıma hitap etmiyor" diyen kitle arasında olmama rağmen oyunun soundtrack''''''''ına ayıp etmeyeceğim. NBA Live 07 için Redrama, Pigeon John, Army Of The Pharaohs, Lupe Fiascaus gibi sanatçılarla 24 parçalık bir albüm hazırlanmış. Bunlardan bazıları ilk başlarda kilitli durumda bulunuyor. EA''''''''in şarkı kalitesini kime neye göre ayarladığını bilmiyorum ama bazılarının böyle bonus''''''''a ayrılması herhalde diğerlerinden farklı olduğunun bir göstergesidir. Neyse oyundaki müziklerin yıllardır hep aynı telden çalması sebebiyle hiçbir olumsuz şey söylememeye çalışıyorum. Müzik ve ses kısmı için eşittir dersek 4 yıldız gibi bir puanı uygun olarak görüyorum şahsen. Not kırmamın tek sebebi parçaların her kesime hitap etmemesi sadece. NBA için Metal, HardRock falan kullanılmaz tabii fakat her Basketbol severin de Rap dinlediğini sanmıyorum. Aman her neyse uzatmayalım.

—Bak Video''''''''da L1''''''''e basacaksın diyor.
—L1? Neresindeymiş abi bu klavyenin?

NBA Live 07 için yapılan en önemli yenilik veya değişiklik kontrol kısmında olmuş. Yeni geliştirilen FreeStyle Control sayesinde özetle artistik hareketleri ve bazı özel numaraları daha kolay yapabiliyoruz. Analog bir Gamepad sayesinde kolaylıkla ulaşılabilen bu opsiyon (en azından ben öyle denedim, denemeye çalıştımNba Live 2007 full tek link Smile biraz olsun oynayışı canlandırmış. Doğrusu pek bir numarasını göremedim ama özellikle firmanın tanıtım videoların sadece Gamepad''''''''lere yer vermesi ayrıca dikkatimi çekti. Klavyeyle bu ayrıntının pek randımanlı çalışmayacağına karar verdim ve elimden geldiğince Gamepad ile test etmeye çalıştım. Açık konuşmak istiyorum bence hiçbir şekilde abartılacak bir yenilik olmamış. Sadece işte superstarların klas smaçları falan daha bir estetik yapılıyor. Artık NBA Live olayının da konsollar baz alınarak yapılıyor izlenimi vermesi sinirime dokunmaya başladı. FreeStyle Control''''''''ün işe yarayıp yaramamasını bir kenara bırakın tanıtım videolarında GamePad''''''''lere yer verilmesi hele ki PC versiyonunda resmen fıkra gibi. Neyse fazla derinlere inmeyeceğim. Ama ben FreeStyle Control''''''''ü yalnız başına yeterli bulmadım. Geriye kalan kontrollerde aynı zaten.

Oyunun sınıfta kaldığı bir başka nokta da yapay zeka maalesef. İster kendi, ister karşı tarafın elemanlarını hangi tarafı ele alırsanız alın bütün saha kukla gibi hareket ediyor. Yapay zekânın ne kadar yenilendiği söylenirse söylensin bana hiçbir zaman randımanlı bir performans sergileyemediler. Çünkü yaptığım maçların hemen hepsinde ne disiplin görebildim ne de takım oyunu. Pas konusuna hiç girmek istemiyorum. Zaten hiç var olmayan paslaşma X-Factor konusuyla iyice yok olmuş. Ona da birazdan geleceğim. Bir iki ufak noktayı fark etmekten ibaret olan yapay zekâdan medet ummayın. Çok insafsız konuşuyor gibi görünebilirim ama benim yapay zekâdan edindiğim izlenim olumlu olmadı. Firmanın serideki zorluk seviyelerini kurcalamaya başladığı andan itibaren gittikçe değişen yapay zekânın sayesinde 2004''''''''te hafiften zorlaşmaya başladıktan sonra 2005''''''''te ve 2006''''''''da iyice değişerek SuperStar''''''''ların bile bazen anlamsızca smaç kaçırdığı bir oyun haline gelmişti NBA Live. Halen daha tam oturtulamamış olmasına rağmen yeni oyunda bu durumun biraz önüne geçilebilmiş. Normal ve teke tek maçlar dışında zaten pek bir olayı olmayan yapay zeka ne yazık ki not alamadı benden. Yalnız siz bana takılmayın lütfen. Ben ne söylersem söyleyeyim zaten farklı düşüncede olanlar olacaktır. Ancak eleştirilmemek için eksik bulduğum noktaları kayıramam.

Download Tıkla ;

http://rapidshare.com/users/4TR6RK

rar pass : oyunfor . com

ALINTIDIR !!

Nba Live 2007 full tek link
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Call of Duty 2 Tek Link (veya 14 link)
» Tekken 5 Full indir Tekken 5 (Pc Full) Tek Kelimeyle Harika