..:: BilgisayaR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: BilgisayaR ::..

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSinemalarda Bu HaftaGiriş yap
En son konular
» Antivirus Colleksiyonu (09.2009 tarihli)
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 24, 2009 11:02 pm

» Eset Smart Security Business Edition 4 Türkçe (süresiz)
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» TuneUp Utilities 2010 Turbo Full
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» Command and Conquer Generals Zero Hour - FULL
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Ptsi Ekim 19, 2009 6:13 pm

» Burakbjk En Güzeller
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından The-Zbeedy C.tesi Ekim 10, 2009 11:02 pm

» ShaiyaTR
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından burakgo Salı Eyl. 15, 2009 1:23 am

» Shaiya Online
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından TimeLord4 Perş. Eyl. 10, 2009 12:00 pm

» SLm ArkadaşLar Tema İLe İLgiLi Bir Sorunum Var..!
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından QuarreL Perş. Eyl. 03, 2009 1:52 pm

» VBulletin Theme
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından QuarreL Çarş. Eyl. 02, 2009 6:49 am

» GTA SAN ANDREAS`I BİTİRMEK İÇİN GEREKENLER
Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Paz Ağus. 23, 2009 3:01 pm

Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)

2 posters
YazarMesaj
burakbjk
Süper Üye

Süper Üye
burakbjk

Erkek
Lakap : Jordan
<hr>Ruh Hali : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Asik10
<hr>Tuttuğunuz Takım : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Besiktas
<hr>İşletim Sisteminiz : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Yk-xp
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Madalya10ic3

Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Empty
MesajKonu: Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)   Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 10:36 am

3 Büyüklerin bilgisayar forum imzalarını yeniden photoshopta yaptım:) bu sefer daha güzel oldu..

Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Bekta

Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Fenerbahe

Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Galatasarayy

En son burakbjk tarafından Salı Haz. 02, 2009 10:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://genelforum.benimforum.biz
The-Zbeedy
Kurucu-Admin

Kurucu-Admin
The-Zbeedy

Erkek
Lakap : NOS
<hr>Ruh Hali : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Seytan10
<hr>Tuttuğunuz Takım : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Galatasaray
<hr>İşletim Sisteminiz : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Yk-vis12
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Madalya9uf3

MesajKonu: Geri: Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)   Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 2:26 pm

teşekkürler burak
https://bilgisayar.forum.st
burakbjk
Süper Üye

Süper Üye
burakbjk

Erkek
<hr>Tuttuğunuz Takım : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Besiktas
<hr>İşletim Sisteminiz : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Yk-xp
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Madalya10ic3

MesajKonu: Geri: Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)   Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 4:56 pm

Resimleri koyamadım yaw Çok Mutlu
The-Zbeedy
Kurucu-Admin

Kurucu-Admin
The-Zbeedy

Erkek
<hr>Tuttuğunuz Takım : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Galatasaray
<hr>İşletim Sisteminiz : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Yk-vis12
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Madalya9uf3

MesajKonu: Geri: Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)   Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 11:10 pm

Resimler Düzenlendi/Düzeltildi
burakbjk
Süper Üye

Süper Üye
burakbjk

Erkek

MesajKonu: Geri: Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)   Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 10:54 am

resimleri düzenledim bu sefer sorunsuz ve güzel:D;)
The-Zbeedy
Kurucu-Admin

Kurucu-Admin
The-Zbeedy

Erkek

MesajKonu: Geri: Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)   Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım) Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 11:52 pm

ooo güzel olmuş eyw.

Takımların Bilgisayar Forum imzaları (Kendim Yaptım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgisayar Tarihi