..:: BilgisayaR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: BilgisayaR ::..

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSinemalarda Bu HaftaGiriş yap
En son konular
» Antivirus Colleksiyonu (09.2009 tarihli)
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 24, 2009 11:02 pm

» Eset Smart Security Business Edition 4 Türkçe (süresiz)
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» TuneUp Utilities 2010 Turbo Full
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» Command and Conquer Generals Zero Hour - FULL
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Ptsi Ekim 19, 2009 6:13 pm

» Burakbjk En Güzeller
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından The-Zbeedy C.tesi Ekim 10, 2009 11:02 pm

» ShaiyaTR
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından burakgo Salı Eyl. 15, 2009 1:23 am

» Shaiya Online
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından TimeLord4 Perş. Eyl. 10, 2009 12:00 pm

» SLm ArkadaşLar Tema İLe İLgiLi Bir Sorunum Var..!
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından QuarreL Perş. Eyl. 03, 2009 1:52 pm

» VBulletin Theme
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından QuarreL Çarş. Eyl. 02, 2009 6:49 am

» GTA SAN ANDREAS`I BİTİRMEK İÇİN GEREKENLER
Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Paz Ağus. 23, 2009 3:01 pm

Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır?

YazarMesaj
(__///B@TUF@NE\\\__)
Co-Admin

Co-Admin
(__///B@TUF@NE\\\__)

Erkek
<hr>Ruh Hali : Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Asik10
<hr>Tuttuğunuz Takım : Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Besiktas
<hr>İşletim Sisteminiz : Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Yk-xp
<hr>Üyenin Madalyası<br> : Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Madalya10ic3

Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Empty
MesajKonu: Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır?   Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 5:14 pm

25.10.2008 tarihi itibariyle Windows Vista Service Pack 2 BETA sürümü kullanıcıların kullanımına sunuldu. BETA sürümü olması birçok kullanıcıyı kurulum yapmadan önce düşündürebilir. Günlük işlerinizi yapmış olduğunuz bilgisayarlar üzerine kurulması tavsiye edilmemektedir. Şuan için 3-4 bilgisayarda denemelerini yapmış olmama rağmen kurulum aşaması ya da sonrasında herhangi bir sorunla karşılamadığını sizlerle paylaşmak istedim.
Fakat Windows Vista Service Pack 2 kurulumu sonrasında çeşitli problemler yaşayabilirsiniz. Bu kullanmış olduğunuz uygulamalara ve yapmış olduğunuz işlemlere göre çeşitlilik gösterebilir. Özellikle Türkçe işletim sistemi kullanıyorsanız Service Pack 2 güncelleştirmesinin sizler için uygun bir sürüm olmadığını söyleyebilirim. Bu nedenle ingilizce sistemlerde kurulum yapmanız tavsiye edilmektedir.
Windows Vista Service Pack 2 BETA ile ilgili kurulum işlemlerini ve gerekli ayarları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.
Windows Vista Service Pack 2 Download (BETA)
Windows Vista Service Pack 2 BETA sürümünü kurdunuz fakat işletim sisteminiz üzerinde beklenmedik sorunlara yol açtı. Bu sorunlardan kurtulmak için Service Pack 2′yi işletim sistemi üzerinden kaldırmayı düşünebilirsiniz.

Windows Vista Service Pack 2 nasıl kaldırılır?
Service Pack yüklemeleri herhangi bir uygulama yüklenmiş gibi işletim sistemi üzerine yerleşir. Fakat bu yüklemeyi Programs and Features üzerinde diğer uygulamalarımız içerisinde göremeyiz. Windows Update üzerinden yapılan güncelleştirmeler yine bu bölümde bulunan View Installed Updates kısmında bulunur. Yapmış olduğumuz bu bilgilendirmelerden sonra şimdi Service Pack 2 BETA sürümünü nasıl kaldıracağımızı görelim;
1. İlk olarak Start Menu –> Control Panel adımlarını izliyoruz ve Control Panel üzerinden Programs and Features‘a tıklıyoruz.

Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Windows-vista-service-pack-2-uninstall-control-panel-programs-and-features
2. Açılan pencere üzerinde sol tarafta bulunan View Installed Updates seçeneğine giriyoruz.

Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Windows-vista-service-pack-2-uninstall-view-installed-updates
3. Son olarak karşımıza işletim sistemi üzerine yüklü güncelleştirmelerin bir listesi çıkıyor. Bu liste içerisinden aşağıdaki Serivce Pack güncelleştirmesini buluyoruz ve Uninstall‘a tıklıyoruz.
Service Pack for Microsoft Windows (KB948465)

Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır? Windows-vista-service-pack-2-uninstall-kb948465

ALINTIDIR !!!

Windows Vista Service Pack 2 Nasıl Kaldırılır?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-