..:: BilgisayaR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: BilgisayaR ::..

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSinemalarda Bu HaftaGiriş yap
En son konular
» Antivirus Colleksiyonu (09.2009 tarihli)
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 24, 2009 11:02 pm

» Eset Smart Security Business Edition 4 Türkçe (süresiz)
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» TuneUp Utilities 2010 Turbo Full
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Salı Kas. 10, 2009 12:30 pm

» Command and Conquer Generals Zero Hour - FULL
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Ptsi Ekim 19, 2009 6:13 pm

» Burakbjk En Güzeller
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından The-Zbeedy C.tesi Ekim 10, 2009 11:02 pm

» ShaiyaTR
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından burakgo Salı Eyl. 15, 2009 1:23 am

» Shaiya Online
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından TimeLord4 Perş. Eyl. 10, 2009 12:00 pm

» SLm ArkadaşLar Tema İLe İLgiLi Bir Sorunum Var..!
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından QuarreL Perş. Eyl. 03, 2009 1:52 pm

» VBulletin Theme
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından QuarreL Çarş. Eyl. 02, 2009 6:49 am

» GTA SAN ANDREAS`I BİTİRMEK İÇİN GEREKENLER
İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimetarafından The-Zbeedy Paz Ağus. 23, 2009 3:01 pm

İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı

2 posters
YazarMesaj
(__///B@TUF@NE\\\__)
Co-Admin

Co-Admin
(__///B@TUF@NE\\\__)

Erkek
<hr>Ruh Hali : İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Asik10
<hr>Tuttuğunuz Takım : İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Besiktas
<hr>İşletim Sisteminiz : İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Yk-xp
<hr>Üyenin Madalyası<br> : İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Madalya10ic3

İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Empty
MesajKonu: İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı   İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 11:16 am

Okul harçlığı

Delikanlı okuduğu üniversitede paraları har vurup harman savurunca babasından para sızdırmak için
bir oyun kurmuş.

"Baba.." diye aramış adamı, "Burada eğitimin nasıl ileri olduğunu anlatamam..

Bir kurs var, köpeğim Çomar'a konuşmayı öğretiyor..""Aman Tanrım!.." demiş adam, "Ne kadar bu
kurs?.."

"1000 dolar.." Adamcağız hemen parayı göndermiş, delikanlı da bir güzel yemiş paraları ve tekrar
aramış babasını..

"Çomar müthiş konuşuyor Baba.. İnanamazsın.. Ama bir kurs daha var o da okumayı öğretiyor.. 2500
dolar.. Yarın

başlatabilirim..!"

Baba göndermiş,o para da bir güzel yenmiş.

Yıl sonunda babasının ziyarete geleceği gün delikanlı köpeği yok etmiş ortadan.Adamcağız gelir
gelmez "Çomar nasıl?.."

diye sormuş, "Onu görmek için sabırsızlanıyorum.."

"Baba.." demiş oğlan,"Sana kötü haberlerim var..Dün sabah okula giderken Çomar her günkü gibi sabah
gazetelerine göz

gezdiriyordu,bana dönüp,'Baban hâlâ o kuaför kızla kırıştırıyor mu?'demez mi?.."Aman yavrum..!" diye
heyecandan

titreyerek ayağa kalkmış baba ,"O itoğlu iti annenle konuşmadan yok et!"

"O an hallettim baba.." "Yaşa!.. Canım oğlum benim!."
SaGO-KasWAa
Usta Üye

Usta Üye
SaGO-KasWAa

Erkek
<hr>Tuttuğunuz Takım : İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Besiktas
<hr>İşletim Sisteminiz : İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Yk-xp

İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Empty
MesajKonu: Geri: İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı   İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 1:07 pm

güzel Mutlu

İşte Türk üniversite öğrencilerinin aklı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-